Blog > Komentarze do wpisu

Miłośnicy zwierząt

Dziewczynka po sterylce ma się coraz lepiej. Oczywiście w swoim kubraczku chroniącym szwy zwraca uwagę wszystkich. Co chwilę więc ktoś zadaje sakramentalne pytanie: "A co się stało?"

I tu się zaczyna. 

Sąsiad z piętra: - Tacy miłośnicy zwierząt, tak? I co?! Suczkę radości macierzyństwa pozbawili! Taką krzywdę zrobić psu!

- Proszę pana, a co potem z tymi szczeniaczkami? - próbowałam się bronić.

- Aaaa! Odchować trzeba! Wysiłku trochę włożyć, a nie na łatwiznę taką iść!

Dalej dyskutować mi się już nie chciało. Inni zwolennicy opcji, że "każda suczka przynajmniej raz powinna mieć małe", są na szczęście bardziej opanowani. Kończy się na poklepywaniu Dziewczynki, kiwaniu głową i powtarzaniu: "Biedactwo".

Na szczęście Ci, którzy rozumieją, są w większości. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

poniedziałek, 09 kwietnia 2012, katarzynahenryka

Polecane wpisy

Komentarze
sophiya
2012/04/09 18:45:31
No to mam nadzieję, że sąsiad będzie większym miłośnikiem zwierząt niż Wy i weźmie gromadę szczeniaków ze schroniska na odchowanie i znajdzie im domy. Phi :)

Spotkałam niedawno pana z psem bardzo miłym, chwilę się pobawili ale tłumaczę, że swojego nie spuszczam na razie, bo chce dominować nad innymi psami, ale na szczęście niedługo kastracja. Pan koło 50tki zamilkł na to wymownie
-
jasna8
2012/04/10 17:04:41
O, właśnie dobrze powiedziane.
Niech pan weźmie na odchowanie gromadkę szczeniaczków :-)))
Też pisałam o kastracji i sterylizacji psów...
-
katarzynahenryka
2012/04/14 12:11:14
Dziś u weta spotkałam pana, który przyszedł po "jakieś tabletki" dla kotki, bo ruję i jest pobudzona. Oczywiście lekarka powiedziała, że wyjściem jest sterylizacja (z wykładem dlaczego warto), ale pan nie wyglądał na przekonanego. Wziął tabletki i pewnie wróci znowu przy kolejnej rui.